• Rating

Movie Details

Tytuł
Serial Kobiety Mafii Odcinek 1 - S01E01 Online
Opis
Serial Kobiety Mafii Odcinek 1 - S01E01 Online to pierwszy odcinek nowego serialu Patryka Vegi. Jeżeli film Ci sie spodobał to serial spodoba Ci się jeszcze bardziej, ponieważ jest to kontynuacja akcji, która miała miejsce w Całym filmie Kobiety Mafii. Patryk Vega szaleje, ponieważ jest to już jego drugi serial. Poprzednim był Serial Botoks, który cieszył sie ogromną popularnością, a to wszystko dzięki filmowi pod takim samym tytułem, który wyszedł na świat w 2017 roku.
Gatunek:
Sensacyjny
Aktorzy
Olga Bołądź, Agnieszka Dygant, Aleksandra Popławska, Katarzyna Warnke, Julia Wieniawa-Narkiewicz, Sebastian Fabijański, Piotr Stramowski, Bogusław Linda
Tagi:
Kobiety Mafii Sezon 1 odcinek 1, Kobiety Mafii Sezon 1 odcinek 1 cda, Kobiety Mafii Sezon 1 odcinek 1 napisy, Kobiety Mafii Sezon 1 odcinek 1 lektor, Kobiety Mafii Sezon 1 odcinek 1 online, Kobiety Mafii 1 odcinek 1, Kobiety Mafii 1 odcinek 1 cda, Kobiety Mafii 1 odcinek 1 online, Kobiety Mafii 1 odcinek 1 chomikuj, Kobiety Mafii s01e01, Kobiety Mafii s01e01 cda, Kobiety Mafii s01e01 online, Kobiety Mafii s01e01 napisy, Kobiety Mafii s01e01 lektor, Kobiety Mafii s01e01 zalukaj, Kobiety Mafii s01e01 chomikuj, Kobiety Mafii , film, cały film, ogladaj online, serial

Serial Kobiety Mafii Odcinek 1 – S01E01 Online

Serial Kobiety Mafii Odcinek 1 – S01E01 Online to pierwszy odcinek nowego serialu Patryka Vegi. Jeżeli film Ci sie spodobał to serial spodoba Ci się jescze bardziej, ponieważ jest to kontynuacja akcji, która miała miejsce w Całym filmie Kobiety Mafii.
Patryk Vega szaleje, ponieważ jest to już jego drugi serial. Poprzednim był Serial Botoks, który cieszył sie ogromną popularnością, a to wszystko dzięki filmowi pod takim samym tytułem, który wyszedł na świat w 2017 roku.

Serial Kobiety Mafii Odcinek 1 - S01E01 Online
Jaki jest nowy Serial Kobiety Mafii?

O tym juz musicie zadecydować sami. Nam się bardzo sposobał pierwszy odcinek i z niecierpliwością czekamy na kolejne odciniki. Atutem serialu jest to, że pjawią się zane twarze MMA – Karol Bedorf oraz Łukasz „Juras” Jurkowski.

Twórca serialu mówi: Widzowie serialu „Kobiety mafii” dostaną zupełnie inny początek opowieści, jak również poszerzoną część filmową na wszystkich etapach historii. Podobnie jak na potrzeby filmu, tu również wykonaliśmy drobiazgową dokumentację. Odbyłem dziesiątki godzin rozmów z kobietami mafii – żonami, córkami i kochankami gangsterów

Natomiast Patryk Vega mówi: Widzowie będą mogli zatem dowiedzieć się znacznie więcej o każdej z kobiecych postaci. Poszerzona została także historia mafii mokotowskiej. Jej gangsterzy opowiedzieli mi m. in. o realiach wojny z grupą żoliborską, co znalazło odzwierciedlenie w serialu

Serial Online Kobiety mafii przybliży również znacząco wątek relacji syna Cienia i Anki – Macieja z nianią, graną przez Agnieszkę Dygant. Jej bohaterka okazała się jedną z najtwardszych i najbardziej bezwzględnych kobiet tej historii. Jednak dzięki ukazaniu jej więzi z synem szefowej przez cały czas widoczna była jej wrażliwość. Podobnie jak w filmie, tak i w serialu, wątek jedej bohaterki stanowi poniekąd główną oś wydarzeń, a jej kolejne wybory nie przestają pogaraszać spraw.
W serialowej fabule pojawią się też zupełnie nowe postacie. Wystąpią m.in. międzynarodowy mistrz KSW w latach 2013-2016 – Karol Bedorf oraz zawodnik i komentator MMA Łukasz „Juras” Jurkowski.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *