Planeta Singli 2 Cały Film Online 2018 (HD)

  • Rating
    Brak ocen

Movie Details

Tytuł
Planeta Singli 2
Opis
Związek Ani (Agnieszka Więdłocha) i Tomka (Maciej Stuhr) przeżywa poważny kryzys. On, showman-celebryta wcale nie ma zamiaru się ustatkować. Ona z kolei chce poważnego związku. Tymczasem na horyzoncie pojawia się Aleksander – zauroczony Anią milioner, właściciel aplikacji Planeta Singli, przekonany, że nikt inny nie pasuje do niego bardziej niż romantyczna nauczycielka muzyki.
Gatunek:
Komedia, Romans
Aktorzy
Maciej Stuhr, Piotr Głowacki, Weronika Książkiewicz, Tomasz Karolak, Joanna Jarmołowicz, Danuta Stenka, Agnieszka Więdłocha
Tagi:

Planeta Singli 2 Cały Film Online 2018 (HD)

Spod ręki Mitja Okorn wyszły nieliczne filmy, które rzetelnie reprodukują w polskim kontekście ową gatunkową formułę: “Listy do M” oraz pierwsza “Planeta singli Cały Film Online”. Kiedy więc okazało się, że za sterami  drugiej części zabraknie Okorna, można było oczekiwać równania do krajowej średniej – oczywiście równania w dół. A tu proszę – cytując Tomasza Karolaka – “niespodzianka, niespodzianka”. Możecie mówić, że oszaleliśmy i ogłuchliśmy albo że uderzył nam do głowy firmowany przez film batonik (to akurat nieprawda), ale “Planeta singli 2 Cały Film Online 2018” podobała nam się bardziej od części pierwszej.

photo.title

Oczywiście Okorn zawsze był tylko ostatnim ogniwem długiego kreatywnego łańcuszka zaplecionego przez duet Drabik i Chaciński. Panowie postanowili przeszczepić na polski grunt model kina producenckiego, w którym kwestia autorstwa zostaje rozmyta. Na sukces poprzedniego Całego filmu pracował przecież nie tylko Okorn, ale i cały zastęp różnych scenarzystów. Sam Akina, który stanął tym razem za kamerą, był zresztą jednym z nich. Zmiana na fotelu reżyserskim nie jest więc żadną rewolucją. Rewolucją nie jest też sam film. Kto spodziewa się czegoś więcej niż solidnej realizacji schematu, ten nie ma czego na tej planecie szukać.

Co ciekawe, to właśnie “sequelowość” całego filmu online – zazwyczaj oznaczająca powtórkę z rozrywki – okazuje się jedną z jego zalet. Historia biegnie oczywiście według schematu, z grubsza wiadomo, kto się tu w kim zakocha i kto w finale stanie u czyjego boku. Ale fakt, że przekroczyliśmy rubikon happy endu, wychodzi historii na dobre. Zawsze przecież ciekawie zajrzeć poza sakramentalne “żyli długo i szczęśliwie”, by zrewidować perfidne przemilczenie, jakie jest udziałem całego gatunku. Ania  i Tomek odkrywają bowiem, że fanfary były przedwczesne, a oni jednak chyba nie są dla siebie przeznaczeni. Pech chciał, że nie mogą po prostu odwrócić się na pięcie, trzasnąć drzwiami i nigdy więcej na siebie nie patrzeć. Muszą wystąpić w wigilijnym show, odgrywając na oczach milionów telewidzów zakochaną parę.

photo.title

Jest co chwalić. Kino popularne to wbrew pozorom niezwykle trudna forma. Trudna, bo wymaga nie lada ekwilibrystyki w zarządzaniu oczekiwaniami, zmyślnego lawirowania między tym, co widz chce dostać, a tym, co dostać powinien. Istna sztuka kompromisu. Nic zatem dziwnego, że “Planeta singli 2 Oglądaj Online Cały Film 2018” jest filmem kompromisowym.

To kino kosmopolityczne i niby podczepiające się pod trendy: Warszawa wydaje się tu przecież leżeć rzut beretem od Los Angeles, Polska ma swojego Steve’a Jobsa, a w obsadzie filmu nie brakuje  blogerki modowej. Ale twórcy nie odcinają się od korzeni i lokalnej specyfiki. Wręcz przeciwnie, patrzą na przeszłość z czułością, z nostalgią – bo jak inaczej czytać epizodyczne występy Karola Strasburgera i Witolda Paszta? Zresztą nawet sama formuła komedii romantycznej i jej uwikłanie w biznesowo-przemysłową machinę są tu potraktowane z podobną ambiwalencją.

To już koniec tego całego filmu Planeta Singli 2, zachęcamy Was do obejrzenia go. Na górze znajduje się player, za pomocą, którego można to zrobić.